دسته‌ها
فیلم‌های آموزشی فیلمهای شینیون مباحث آموزشی مباحث رایگان

آموزش شینیون فیلم

آموزش شینیون فیلم

 

آموزش شینیون فیلم | آرایشگاه دات کام
آموزش شینیون فیلم | جهت دانلود به پایین صفحه مراجعه فرمایید | آرایشگاه دات کام

 

آموزش شینیون فیلم
آموزش شینیون فیلم
عزیزان امروز در آرایشگاه دات کام با یکی از زیباترین شینیون های ترکیبی در خدمت شما هستیم.

لازم است برای عزیزانی که در جریان اصطلاحات آرایشی نیستند، توضیح بدهم که منظور از شینیون ترکیبی شینیونی است که دو یا چند نوع تکنیک مختلف هیراستایل هم زمان در آن به کار رفته باشند.

اجرای شینیون ترکیبی نشانه ی مهارت شینیون کار است.

این نوع مدل مو در سال های اخیر به محبوبیت فراوانی دست یافته است.

از آنجایی که مدل های کاملا جمع برای بعضی از انواع فرم چهره مثلا صورت های چاق و گرد مناسب نیست و هم چنین نمایش موی بلند جلوه ی بسیار زیبایی دارد؛ استفاده از شینیون های ترکیب با بافت می تواند تصویری متفاوت از زیبایی یک چهره را نمایان کند.

یکی از خواسته های افرادی که جهت شینیون به یک آرایشگاه مراجعه می کنند تغییر زیاد چهره شان است. از مواردی که آرایش گران به آن توجه بسیاری دارند استفاده از مدل هایی است که خود فرد معمولا از آن ها استفاده نمی کند.

به این دلیل که دیگران آن فرد را با مدل مو ها و آریش های محدودی مشاهده کرده اند هر گونه تغییر در استایل فرد می تواند زیبایی او را صد چندان کند.

شینیون های ترکیبی چون نیاز به مهارت حرفه ای دارند و اصولا افراد عادی توانایی لازم برای اجرای آن توسط خود شان را ندارند انتخاب بسیار مناسبی است.

این نوع شینیون و استایل مو می تواند ظاهر فرد را مثلا در جایگاه عروس کاملا تغییر دهد و زیبا تر کند.

هر چه انتخاب شینیون با فرم چهره هم خوانی بیشتری داشته باشد، نتیجه ی نهایی چشم گیر تر و دل نشین تر خواهد بود.

پیشنهاد ما به شما: از آن جایی که این فیلم مرحله به مرحله اجرای این شینیون زیبا را به تصویر کشیده است و در عین حال به ابزار حرفه ایه خاصی نیاز ندارد، پیشنهاد می کنیم آن را برای دوستان و نزدیکان اجرا کنید و تصویر نهایی را برای ما ارسال کنید تا در کانال تلگرام سایت آرایشگاه دات کام قرار دهیم.

اگر می خواهید شینیون کار حرفه ای شوید: یک کله مانکن مناسب شینیون بخرید که قابلیت تحمل حرارت جهت استفاده از بابلیس را داشته باشد. بعد از آن با فیلم های حرفه ایه آرایشگاه دات کام تمرین کنید و به یک شینیون کار موفق تبدیل شوید.

جهت خرید سر مانکن _ کله مانکن _ جهت شینیون با این ایمیل تماس بگیرید:   آرایشگاه دات کام

 

 

شینیون آرایشگاه دات کام

دانلود فیلم شینیون آرایشگاه دات کام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *